Objednávkový formulár

formulár neobsahuje žiadne položky

INFOLINKA 0907 120 902
PinkTown na facebooku
  • Aloe Vera

    Využite konzultácie s kvalifikovanou odborníčkou na Aloe Vera prostredníctvom infolinky 0907 120 902 Denne od 8.00 do 19.00

Detail článku

Aloe v praxi

Dátum: 28.02.2011

Aloe v praxi

 

Vysoký krvný tlak – hovorí sa mu aj tichý zabiják. Hlavnou príčinou býva upchanie, kôrnatenie ciev, stres, málo pohybu….  Naše skúsenosti hovoria jasne: pri pití aloe sa tlak vyrovnáva, zlepšuje sa psychická pohoda, dochádza k prečisteniu ciev a pacientovi sa znižujú dávky liekov na tlak, prípadne dochádza k ich úplnému vysadeniu, čo pre pacienta znamená koniec vedľajších účinkov liekov na jeho organizmus.

 

Migréna – pitím aloe vera sa definitívne zbavíte migrény a predítete postupnému ničeniu Vášho                     organizmu utišujúcimi liekmi.

 

Kožné ochorenia(ekzémy) – je všeobecne známe, že kožným lekárom sa hovorí aj tipéri, a to jednoducho preto, že tipujú čo to môže byť za problém na vašej pokožke.  A kým na ten problém prídu, ak vôbec prídu, vy už máte zjedenú pestrú škálu liekov. Vždy sa hľadá vonkajšia príčina, keďže je to na koži, ale málokedy vnútorná príčina. Ľudia si neuvedomujú, že väčšina problémov ide z vnútra a na povrchu je už len jeho dôsledok. Preto sme vyriešili mnoho problémov pitím aloe gelu tým, že sa problém riešil tam, kde naozaj bol. Súčasťou liečby je aj SOS ošetrujúci sprej s obsahom 88%aloe vera a hydratačný koncentrát s obsahom 95%aloe vera, ktorý sa nanáša na pokožku.

 

Problém s počatím – aj s týmto problémom, ktorý trápi čoraz viac párov máme výborné výsledky. Tu je dôležité, aby aloe pili obidvaja z partnerov až do želaného efektuJ Jednou z našich úspešných mamičiek je aj známa lekárka, ktorá dlhé obdobie márne navštevovala špeciálnu kliniku v Brne na umelú reprodukciu, až vyskúšala s manželom Aloe vera  a už po 6 flašiach nám zdelila radostnú novinku. Tak sme sa dopracovali k ďaľšiemu Aloe baby.

 

Hepatitída (žltačka) typu C a B – Obe formy žltačky sú závažné ochorenia, ktoré v mnohých prípadoch prebiehajú dlhodobo (niekoľko rokov až desaťročí) a môžu skončiť cirhózou pečene, alebo ako v prípade hepatitídy typu C, hepatocelulárnym karcinomom (zhubný nádor pečene). S nástupom očkovania proti vírusu hepatitídy B počet týchto pacientov uspokojivo klesá, ale proti žltačke typu C neexistuje žiadne očkovanie. Keďže sa oba vírusy šíria krvou, veľká časť pacientov so žltačkou typu C je z radu prevažne mladých ľudí, ktorí si aplikujú drogy žilou. Liečba je zložitá a hlavne nákladná, s efektivitou výrazne pod 50%. AV môže u týchto pacientov posilniť ich imunitný system, ktorý potom môže množenie vírusu výrazne limitovať. Doporučené dávky sú od 50 a viac ml minimálne 2 x denne. V období, keď imunitný systém začne eliminovať pečeňové bunky, ktoré sú zasiahnuté vírusom, môžu stúpať hodnoty pečeňových testov. Preto je vhodné, aby pacient informoval svojho lekára, že užíva AV gel ako doplnkovú liečbu.

 

Diabetes – naše skúsenosti hovoria, že pri pití aloe sa hladina cukru zníži, pri začínajúcej cukrovke sa pacient môže vyhnúť pichaniu inzulínu. Vo vysokom štádiu cukrovky sa pitím aloe predíde tzv. Diabetes nohe a slepote. Podrobnejšie o probléme diabetes v samostatnom článku.

 

Cysty – sme veľmi radi, že už aj tento vážny problém sme vyriešili s aloe vera. S týmto problémom sme sa stretli priamo v našej rodine len pár týždňov dozadu. Pred predoperačným vyšetrením sme nasadili Aloe vera a už po troch flašiach nebola po cyste ani stopa. Vyhnúť sa operačnému zákroku je prioritou Aloe Vera.

 

Psoriáza – nazývaná aj královnou kožných chorôb. Často býva jedným z prvých účinkov užívania gélu ústup svrbenia čo je efekt pri psoriáze mimoriadne významný, pretože samotná choroba sa ustavičným škriabaním “udržiava” a dokonca sa môže takýmto spôsobom rozširovať. Problematickým býva často postihnutie pokožky hlavy. Umyvánie bežným šampónom pokožku hlavy nadmerne vysušuje čo zvyšuje pocit svrbenia. Aloe Vera šampón aj pri dennom použití pôsobí naopak hydratačne, pokožka nesvrbí. Odporúčam aj kombinované ošetrovanie šampónom s Aloe Vera a šampónom z rady MicroSilver, po ktorom sa môže votrieť do pokožky Aloe vera SOS spray. Na ložiská po tele je mimoriadne obľúbený Aloe Vera Koncentrát, ktorý sa do suchej kože rýchlo a bezo zvyšku vstrebáva, preto je potrebné ho pri jednom ošetrení naniesť opakovane (po “vsiaknutí”ošetrenie zopakovať) a Aloe Vera Krému s propolisom. Obdobne ako pri atopickej dermatitídy sa dajú tieto produkty kombinovať s klasickou loíkálnou liečbou. Mimoriadny význam nadobúda “ochranné” pôsobenie gélu na pečeň, obličky či metabolizmus tukov v prípadoch ak pacienti užívajú celkovú liečbu zaťažujúcu tieto orgány(väčšina liekov na liečbu psoriázy). Podľa závažnosti ochorenia je možné použiť doplnkovú liečbu či už vo forme tzv. Monoterapie s kombináciou celkového užívania imunomodulátorov a antioxidantov s využitím celého spectra prípravkov na lokálne ošetrenie ale aj ako doplnok celkovej, konvenčnej liečby pri ťažkých formách choroby vzhľadom na jej závažné vedľajšie nežiadúce účinky, ktoré sa navyše pri dlhotrvajúcom alebo opakovanom užívaní liekov(čo sa dá vzhľadom na celoživotné trvanie choroby predpokladať) hromadia.

 

 

Pri vnútornom a vonkajšom používaní Aloe vera sme boli svedkami zlepšenia priebehu alebo úplného zahojenia nasledujúcich stavov:

 

-Akné                             -Menštruačné bolesti        -spálenie slnkom
-Alergie                          -Kŕčové žily                          -Ulcerózna kolitída
-Artritída                         -Nachladnutie                     -Vírusové ochorenia
-Bolesti zubov               -Nevoľnosť                          -Vyrážky
-Bodnutie hmyzom       -Opary                                  -Zápcha
-Bradavice                     -Otoky                                    -Pohmoždeniny
-Herpes                          -Podliatiny                           -Vredy
-Hypertenzia                  -Popáleniny                         -Zápaly ďasien
-Hemoroidy                    -Radiačná dermatitída     -Zápaly šliach
-Kolika                             -Rakovina                           -Lupiny      
-Stafylokokové infekcie     

 

Je Aloe vera naozaj zázračnou rastlinou?

 

Organizovaná medicína a farmalógia sa Aloe nechytila, pretože nemôže byť patentovaná a jej používanie ohrozuje doslova stovky liekov na predpis i bez predpisu.

Aloe vera je hypoalergenná a nemá nežiadúce účinky ani vo vysokých dávkach.

 

 

 


Do Vašej pozornosti

Využite konzultácie s kvalifikovanou odborníčkou na Aloe Vera prostredníctvom našej web stránky – konzultačná infolinka  0907 120 902

Denne od 8.00  do 19.00


Ďalej odporúčame články:

 

 

Aloe vera gélové drinky a ich zloženie

Aloe vera sos spray 1 pomoci - nesmie u Vás chýbať

Aloe vera freemove msm body gel

 

 

Produkty k článku