Objednávkový formulár

formulár neobsahuje žiadne položky

INFOLINKA 0907 120 902
PinkTown na facebooku
  • Aloe Vera

    Využite konzultácie s kvalifikovanou odborníčkou na Aloe Vera prostredníctvom infolinky 0907 120 902 Denne od 8.00 do 19.00

Detail článku

Aloe vera gélové drinky a ich zloženie

Dátum: 28.02.2011

Aloe vera gelový drink

 

  Pred tým ako začneme s opisom našich Aloe gelových drinkov, ich účinkov a vyriešených zdravotných problémov, by sme Vám na začiatok radi ozrejmili správny pohľad na Aloe.

  Na trhu s doplnkovou výživou sa môžete stretnúť s čoraz pestrejšou škálou výrobkov s Aloe vera. Zámerne píšeme a nie z Aloe vera, pretože nápis Aloe vera na obale nie vždy znamená, že produkt je z Aloe vera, prípadne, že obsahuje Aloe vera. Určite ste sa už stretli s výrobkami s veľkým nápisom na obale 100% Aloe vera, alebo 100% džús Aloe vera, ale pozrel sa niekto z Vás do časti-zloženie výrobku? Vedeli ste, že v zložení musí byť uvedený skutočný obsah v percentách? Alebo, že 100% džús neznamená 100% obsah aloe? Tých sto percent by bolo, keby ste žuli list z aloe. Preto je vždy veľmi dôležité čítať zloženie výrobku s presným percentuálnym obsahom. Ďaľšia veľmi dôležitá informácia pri výbere Aloe drinku pre Vás je, že účinok Aloe vera  je od 80% jeho obsahu v drinku.

  U nás nájdete širokú škálu vysokokvalitných gelových nápojov z Aloe vera Barbadensis Miller vyrobených v Nemecku, s vysokou koncentráciou Aloe vera, použitie čistého listového pletiva, šetrný výrobný postup a  bez farbív.

Aloe vera Honey(med) gel drink (1liter)– 90,1% aloe vera Barbadensis Miller, 9% prírodný lúčny med, s vitamínom C.

Aloe vera Peach(broskyňa) gel drink(1liter) – 95% aloe vera, s čerstvou broskyňovou chuťou, s vitamínom C.

Aloe vera Nettle(žihľava) gel drink(1liter) – 91% aloe vera, 7% prírodný lúčny med, 2% prírodný žihľavový extrakt.

Aloe vera Freemove Fitness gel drink(1liter) – 92% aloe vera, obsahuje Glukosaminsulfát, Chondroitinsulfát, MSM (methylsulfonylmethan) - aloe je v tomto prípade nielen nosičom, ktorý zlepšuje vstrebávanie a biologickú dostupnosť týchto látok, ale naviac pôsobí svojim vlastným zložením a účinkom, a to na úrovni detoxikácie, regenerácie, výživy a zmierňovaním zápalovej reakcie. Viac v článku Osloboďte Vaše kĺby od bolesti…….

 

  Je všeobecne známe, že Aloe vera je kokteilom vitamínov, minerálov, enzýmov a ďaľších biologicky aktívnych látok.

Aloe Vera gel drinky obsahujú: -viac než 100 účinných a cenných prírodných látok,

                                                          -vápnik, železo, sodík, chróm, horčík, mangán, meď, selén, zinok,

                                                          -dôležité vitaminy: B1, B2, B6, B12, C, A, E, D,

                                                          -stopové prvky,

                                                          -veľké množstvo sekundárnych rastlinných látok,

                                                          -polysacharid Acemanan, živina, ktorú si telo dospelého                                                                                                             človeka nevie samo vyrobiť,

                                                          -spracováva sa čistý gel z listov,

                                                          -neobsahuje Aloín.                                                 

 

 Človek, ktorý sa cíti zdravotne v poriadku, by mal v rámci prevencie a prečistenia organizmu od škodlivín(detoxikovať) vypiť minimal. 3 fľaše (3L) pravidelne pred každým ročným obdobím.

  Základom sú vždy 3 fľaše, pretože v našom tele máme 150tis.km kapilár(cievy,žily,vlásočnice), čo je objemovo 3 litre. Aloe je neskutočné v tom, že dostane výživové látky aj do takých miest ako sú vlásočnice.

  Ľudia, ktorí majú dlhodobé zdravotné problémy, by mali piť aloe toľko mesiacov koľko rokov majú problém. Samozrejme, že to vždy závisí od závažnosti daného problému, preto sa každý problém rieši individuálne.

  Chceli by sme podotknúť jednu veľmi dôležitú vec, a to, že aloe nemá žiadne vedľajšie účinky a neohrozuje naše zdravie ako väčšina liečiv. Po dlhoročných skúsenostiach sa Aloe stalo pre nás liekom a nie len doplnkovou liečbou. Nespočetné množstvo ľudí, ktorím aloe vera pomohlo je toho dôkazom.


                                                                       Do Vašej pozornosti

Využite konzultácie s kvalifikovanou odborníčkou na Aloe Vera prostredníctvom našej web stránky – konzultačná infolinka  0907 120 902

                                         Denne od 8.00  do 19.00

 


 


Ďalej odporúčame články:

Aloe vera v praxi

Aloe vera sos spray 1 pomoci - nesmie u Vás chýbať

Aloe vera freemove msm body gel

 

 

Produkty k článku